Šventinėje eisenoje - ryškiaspalvė biblioteka

2016 09 12

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka, švęsdama Šiaulių miesto 780-ąjį jubiliejų, dalyvavo šventinėje miesto eisenoje. Biblioteka, eisenos dalyvius ir stebėtojus, stebino savo ryškumu ir kūrybiškumu.

Kiekvienas bibliotekos komandos narys buvo pasipuošęs ryškiaspalviu oranžiniu kalaraiščiu, rankose nešėsi juodus lagaminėlius su teikiamų paslaugų užrašais, kurie skelbė, jog bibliotekoje galima skaityti, kurti, susitikti, bendrauti, mokytis, naršyti, žaisti, dalyvauti renginiuose, vaidinti bei savanoriauti. Eiseną puošė ir spalvingas bibliotekos šūkis „Būk laimingas savo miesto bibliotekoje“, kuris buvo išdėstytas trijuose oranžiniuse debesėliuose. Debesėliai bibliotekoje simbolizuoja itin populiarius komiksus bei, tuo pačiu, visas paslaugas, susijusias su informacinėmis technologijomis (debesija).

Biblioteka džiaugiasi sulaukusi aktyvaus eisenos stebėtojų palaikymo bei kviečia visus šiauliečius ir miesto svečius pasinaudoti įvairiaspalvėmis bibliotekos paslaugomis!