Bibliografijos-informacijos skyriuje floristinė kompozicija, skirta Šiaulių 780 jubiliejui

2016 09 12

Šiaulių miesto pietinio rajono gyventojai taip pat pajautė miesto jubiliejaus šventinę nuotaiką, regėdami nuostabų floristinį kilimą prie bibliotekos Aido g. 27. Šventinę erdvę bibliotekos kiemelyje puošė Šiaulių profesinio rengimo centro BF 16 grupės moksleivės, profesijos mokytojos Eglė Saročkienė ir Nelda Šutaitė bei bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje veikiančio Senjorų rankdarbių būrelio moterys. Beje, prisijungė ir kai kurių vyrai.

Žinoma, pastarosios gamino paruošiamuosius kompozicijos elementus, o idėjos ir įgyvendinimo iniciatorės buvo ŠPRC floristės. Į kompoziciją, skirtą Šiaulių miesto 780-ajam miesto jubiliejui, įkomponuotos  rudeninės gėlės, vaisiai, šermukšnių uogos ir kt. Gerą nuotaiką sulaikai pažvelgęs į  tarsi išsiliejusį  saulės spindulių šaltinį.

Praeivių susidomėjimas, jų išreikštos emocijos ir susižavėjimas, įsiamžinimas nuotraukose ir pagiriamieji žodžiai, už tai, kad čia prie bibliotekos dažnai vyksta kultūriniai renginiai, kurie pagyvina, paįvairina šio vadinamojo miegamojo rajono gyventojų kasdienybę, parodo, kad tokia veikla nelieka nepastebėta bendruomenės. Šįkart darbui susijungė dvi kartos: draugavo ir kūrė jaunimas ir senjorai. Gražus pavyzdys, bendras kūrybinis darbas. Biblioteka dėkoja už gražų bendradarbiavimą.

Veiklos vykdomos įgyvendinant projektą „Aktyvus ir kultūringas senjoras bibliotekoje“.

LTK Logotipas2

Informacija spaudoje:
http://etaplius.lt/dovana-siauliu-miestui-floristine-kompozicija/
http://www.regionunaujienos.lt/bibliotekoje-kurta-floristine-kompozicija-skirta-siauliu-780-jubiliejui/

GALERIJA