Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje yra KĄ VEIKTI!

2016 09 12

Jau trečius metus iš eilės Šiaulių arenoje vyko aktyvaus ir kūrybiško laisvalaikio idėjų paroda „Ką veiki?“. Tai Šiaulių dienų šventės renginys, kuriame vienoje vietoje susibūrė gausus būrys įvairių miesto organizacijų. Parodoje aktyviai dalyvavo jauki ir kūrybinga Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka.

Charizma, žaismingumu ir kūrybiškumu parodos lankytojus žavėjusi biblioteka kvietė susipažinti su teikiamomis tradicinėmis ir el. paslaugomis, filialais ir jų veiklomis bei prieš metus atsidariusio Komiksų centro veikla. Kiekvienas, tiek didelis, tiek mažas lankytojas, aplankęs gera nuotaika spinduliuojančią bibliotekos komandą, galėjo susikurti komiksą apie save. Kūrybinių dirbtuvių metu buvo galima ne tik sau suteikti neregėtas supergalias, bet ir patobulinti savo įvaizdį. Šia galimybe noriai pasinaudojo vaikai, kurie nusprendė, jog norėtų save pagražinti zuikio ausimis, ūsais ar skybėlaite. Parodos lankytojai galėjo pasigražinti ir piešiniais: berniukai džiaugėsi nupieštomis superherojų kaukėmis, o mergaitės noriai prašė gėlių ornamentų ant veido ir rankų.

Apsilankyti prie bibliotekos stendo kvietė žavingas ir itin žaismingas bibliotekos Zuikis Puikis, kuris mažuosius parodos lankytojus su mamytėmis kvietė į bibliotekoje įsikūrusio Mamų klubo veiklas. Mažieji lankytojai taip pat buvo kviečiami susipažinti su gražiausiomis ir naujausiomis knygomis, galėjo užsiimti pačiu smagiausiu vaikams užsiėmimu - spalvinimu. Visi užsukę į bibliotekos kampelį galėjo pasidalinti pačių geriausių skaitytų knygų rekomendacijomis. Džiugu, jog bibliotekos veiklos sulaukė ne mažo žiniasklaidos atstovų dėmesio, kurie ne tik domėjosi veiklomis, bet ir patys išbandė komiksų kūrimą. Bibliotekos veiklas išmėgino ir LR Kultūros ministro patarėja  Danguolė Martinkienė, Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo skyriaus Veiklos analizės ir neformaliojo ugdymo poskyrio vedėja Asta Lesauskienė, Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto komiteto narė Angelė Kavaliauskienė bei Šiaulių arenos generalinis direktorius Gintaras Radavičius.

Biblioteka - stebuklinga vieta, kur kiekvienas gali rasti sau tinkamą veiklą ir turiningai praleisti laiką. Kiekvienas yra čia laukiamas! Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje tikrai yra ką veikti!