,,Varsos“ filialas ruošėsi naujiems mokslo metams

2016 09 07

Kasmetinis rugsėjis sukviečia į tradicinę Mokslo metų šventę. Bendradarbiaujant su šalia esančiomis švietimo įstaigomis, organizuojami įvairūs renginiai. ,,Salduvės“ darželis ir biblioteka „atidarė“ naują mokymosi sezoną, kuriame būta rimties ir pokštų, susikaupimo bei koncertinės programėlės.

Pasakų veikėjas Zuikis įpareigotas primiršti vasariškus straksėjimus ir dažniau bibliotekos duris varstyti. ,,Rugsėjis grįžo į namus, pakvipo viskas knygom“, - patvirtino ir darželio direktorė N. Korsakienė , ir pavaduotoja G. Kriaučiūnienė.

Renginio meninę - muzikinę dalį ruošė R. Baliutienė. Fotografavomės kartu su nenuorama Zuikiu, o simboliškai atversta knyga kvietė į žinių šalį.

Prisimenant Bibliotekų metus, filialo bendruomenei paruošta paroda, skirta KNYGAI.