Fotomenininko Algirdo Musneckio fotografijų paroda „Knygininkė“ Bibliografijos-informacijos skyriuje

2016 09 08

„Su Šiauliais susijęs visas mano gyvenimas. Visos mano parodos skirtos miestui ir jo žmonėms“ – Algirdas Musneckis. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27) eksponuojama fotomenininko Algirdo Musneckio fotografijų paroda „Knygininkė“.

Bibliotekų metams paskirta fotomenininko paroda bibliotekoje sulaukė didelio lankytojų susidomėjimo. Paroda įsiterpė ir į jubiliejinius Šiaulių dienų renginius – nuotraukose visiems pažįstama šiaulietė, dažniausiai vadinama knygininke, kuri visais metų laikais prekiaudavo senomis knygomis prie Didždvario gimnazijos miesto bulvare. Kasryt ant specialiai sumontuoto staliuko ji išdėliodavo knygas, kurias nakčiai palikdavo gimnazijos mažoje patalpėlėje, vėliau – prie Radijo ir televizijos muziejaus pastato. 2011 metais, daugiau pabendravus su knygininke, daugiau išsikalbėjus apie jos gyvenimą, fotomenininkui pavyko prikalbinti ją fotografuotis.

Dėkojame Algirdui Musneckiui už gražią parodą ir kviečiame ją aplankyti Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27) iki spalio 7d.