Bibliotekos senjoros dalyvavo filmų apie Šiaulius savaitės renginyje

2016 09 08

Pirmą rudens antradienį Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje rinkosi Senjorų rankdarbių būrelio moterys. Buvo aptartas projekto „Aktyvus ir kultūringas senjoras bibliotekoje“ tolesnis vykdymas. Šiaulių miesto 780 jubiliejaus proga stebėti filmai apie miesto istoriją.

Pasidžiaugta vykusiais susitikimais, edukaciniais užsiėmimais, edukacinėmis išvykomis. Buvo peržiūrimos nuotraukos iš vykusios veiklos, kurios priminė patirtus įspūdžius. Tai buvo prasmingas, reikalingas darbų pusmetis, skatinęs norą burtis, suteikiąs jėgų dalyvauti, sužinoti, išmokti, bendrauti, pagaliau atsipalaiduoti. Taip pat moterys įsijungė į jubiliejinių Šiaulių dienų renginius. Žiūrėjo bibliotekos globėjo Viktoro Gundajevo dovanotus filmus iš Šiaulių istorijos „Anądien Šiauliuose“. Sprendė kryžiažodį, skirtą Šiaulių 780 jubiliejui, kurį parengė Bibliografijos-informacijos skyrius. Rugsėjo 8 d. 12 val. moterys bibliotekos kiemelyje pins floristinį kilimą su Šiaulių Profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus vyr. profesijos mokytoja Egle Soročkiene.

Bibliografijos-informacijos skyrius

LTK Logotipas2