Šiaulių 780 jubiliejui - interaktyvus žaidimas apie miestą

2016 09 07

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka, vykdydama Lietuvos kultūros tarybos dalinai finansuojamą projektą, skirtą Šiaulių miesto 780 jubiliejui, sukūrė žaidimą „Interaktyvus Šiaulių žemėlapis: pažink Šiaulius per virtualią viktoriną-labirintą“.

Viktorina-labirintas skatina domėtis miesto istorija, lavina atidumą, ugdo pilietiškumą ir skatina inovatyviai leisti laisvalaikį. Tai puiki priemonė norintiems atrasti dar nepažintas miesto erdves ir įtvirtinti istorines žinias.

Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su VšĮ 3D Vilnius. Viktorinos užduotis parengė istorijos mokytoja Vyda Šegždienė.

Rugsėjo 15 d. 15 val. kviečiame į žaidimo pristatymą Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10).