Kviečiame skaityti elektronines knygas bibliotekoje!

2016 08 31

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka kviečia skaityti laisvai prieinamas elektronines knygas bibliotekos filialuose.

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka vykdė projektą „Elektroninių leidinių pateikimo skaitytojui ir intelektualios elektroninių išteklių paieškos bibliotekų kataloguose įgyvendinimas“, kurio metu buvo modernizuota ibiblioteka.lt svetainė ir bibliotekų lankytojams pateikta net 1000 laisvai prieinamų elektroninių leidinių. Portale galima skaityti Lietuvos ir užsienio autorių įvairių laikotarpių grožinės literatūros kūrinius, išleistus 2010-2014 metais, nuo klasikos iki modernaus romano. Visomis portalo paslaugomis gali naudotis asmenys, prisijungę prie portalo su LIBIS skaitytojo pažymėjimu.

Elektronines knygas, naudojantis el. skaityklėmis, galima skaityti Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8), Skaitytojų aptarnavimo skyriuje (Aido g. 27), „Aido“ filiale (Aido g. 27), Lieporių filiale (Tilžės g. 36), Rėkyvos filiale (Energetikų g. 7), „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10), „Spindulio“ filiale (Spindulio g. 5), „Šaltinėlio“ filiale (Trakų g. 20A) ir „Varsos“ filiale (Vilniaus g. 38D).