Paroda „Skaitome kartu" džiugina originalumu

2016 08 17

Šiaulių lopšelio-darželio „Kregždutė“ „Svajoklių „ ir „Bitučių“ grupių bendruomenių kilnojamoji nuotraukų paroda „Skaitome kartu“ atkeliavo į „Šaltinėlio“ biblioteką. Darželio pedagogės Redos Ginelevičienės iniciatyva išskirtinis dėmesys yra skiriamas ankstyvojo amžiaus skaitymams.

Ikimokyklinukų ugdymo veikloje praktikuojamas skaitymo skatinimas, lankymasis bibliotekoje ir susipažinimas su knygų įvairove, literatūrinių rytmečių organizavimas, vaikų tėvų ir globėjų įtraukimas į kasdieninį skaitymo balsu procesą. Pedagogė, primindama darželį lankančių vaikų tėveliams apie skaitymo svarbą vaiko psichiniam, protiniam ir moraliniam vystymuisi, ragina vaikų skaitymo įpročius formuoti šeimoje.

Parodos „Skaitome kartu“ nuotraukose užfiksuotos darželinukų draugystės su knyga akimirkos.