Vaikų literatūros skyriuje smagi kino valanda

2016 08 17

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus Žaislotekoje rugpjūčio 17 d. rytmetį vyko vasaros kino valanda, kuri jau tapo malonia vasaros pramoga atostogaujantiems vaikams. Susirinkę vaikai žiūrėjo režisieriaus Mark Dindal animacinį filmuką „Naujasis imperatoriaus pokštas“.

Šiame animaciniame filme išdidus ir įžūlus imperatorius Kuzco, atleidęs įtartiną savo pavaduotoją Yzmą, nusprendžia gimtadienio proga sau pasidovanoti vandens atrakcionų parką, kurio pastatymui reikėtų nugriauti vieną iš jo karalystės kaimelių. Ši istorija vaikus įtraukė į smagių pokštų ir nuotykių kupiną istoriją.

Patogiai ant minkštų pagalvėlių Žaislotekoje įsitaisę vaikai dar ilgai aptarinėjo animacinį filmuką ir linksmai leido laiką.