Viktorina apie knygas „Spindulio“ bibliotekoje

2016 08 12

Rugpjūčio 11 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialas pakvietė vaikus į viktoriną apie knygas „Knygas skaitau – daug žinau“, kuri skirta akcijai „Vasara su knyga“.

Susirinkę vaikai pasidalino mintimis apie mėgstamiausias ir šiuo metu skaitomas knygas, tarp kurių – tokios vaikų pamėgtos knygos kaip R. R. Russell „Prietrankos dienoraštis“, M. Tveno „Tomo Sojerio nuotykiai“, Knister „Ragana Lilė“, H. Webb knygelės apie gyvūnus ir kt.

Viktorinos klausimai buvo sudaryti remiantis populiariausiomis, dažniausiai skaitomomis vaikiškomis knygomis ir pasakomis. Atsakinėdami į klausimus vaikai pasirodė puikiai išmanantys žinomiausius kūrinius, skaitantys daug knygų. Daugiausia viktorinos klausimų įminė skaitytoja Greta, nuo jos nedaug atsiliko Emilija, Sabrina. Po viktorinos vaikai buvo pakviesti išspręsti kryžiažodį apie knygas, kuris taip pat jiems pasirodė nesunkus ir greitai įveikiamas.

Linksmos popietės pabaigoje viktorinos dalyviai buvo apdovanoti simbolinėmis dovanėlėmis. Vaikų teigimu, viktorina buvo labai įdomi, jos klausimai nors ir netikėti, bet nesunkiai įveikiami. Visi džiaugėsi puikiai, turiningai praleidę laiką.

Vasarasuknyga spalvotas