Savanoris kviečia apsilankyti Skaitytojų aptarnavimo skyriuje

2016 08 04

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje (Aido g. 27) pagal projektą „Atrask save“ savanoriauja Daivaras Bogužas. Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža ir jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Praėjusią vasarą prie bibliotekos buvo pastatyti suoleliai, kurie per metus tapo labai paklausūs. Ten renkasi mikrorajono gyventojai, mamos su vaikais, bibliotekos skaitytojai. Bibliotekos kiemelyje vyksta įvairūs susibūrimai, renginiai, edukacimės veiklos.  Vasarą bibliotekininkėms talkina ir jų  veiklą papildo savanoris Daivaras. Jis aktyviai bendrauja su bibliotekos lankytojais, siūlo jiems leidinių, žaidžia stalo žaidimus, dalyvauja diskusijose, kviečia į biblioteką. Esant geram orui, Daivaras visus kviečia į vasaros skaityklą prie bibliotekos – skaityti, diskutuoti, bendrauti.