Sportiškiausia diena bibliotekoje

2016 08 02

Vykdant Lietuvos bibliotekininkų draugijos Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skyriaus projektą „Judėkime, pažinkime, bendraukime“, liepos 29-oji Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale (Energetikų g. 7) – sportiškiausia diena bibliotekoje. Šią dieną paskutinį kartą bibliotekoje smagiai laiką praleido pagal Erasmus+ projektą savanoriaujantys Ester Ceriani iš Italijos ir Iván Josafat García Martín iš Ispanijos.

Šios dienos tikslas – didinti fizinį aktyvumą įtraukiant įvairias ir smagias veiklas. Pastebima, jog internetas ir kompiuteriniai žaidimai itin daug laiko užima vaikų laisvalaikyje. Tad bibliotekoje buvo norima priminti kaip gera ir smagu vasarą žaisti badmintoną, šokinėti per šokdynę ir aktyviai laiką leisti lauke.

Visos priemonės, tokios kaip šiaurietiško ėjimo lazdos, įvairios raketės, tinklinio kamuolys, įsigytos pagal projektą „Judėkime, pažinkime, bendraukime“, kurį finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė. Kviečiame naudotis šiomis sporto prekėmis nemokamai bibliotekoje. Būkime aktyvūs, tiek maži, tiek dideli!

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo informacija

iqqr5b16lbd logo