Komiksų centre kuriama nuotaikinga istorija Saulės mūšio 780-osioms metinėms paminėti

2016 07 21

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale įsikūrusiame Komiksų centre (K. Korsako g. 10) vyksta itin aktyvūs ir prasmingi darbai. Bendradarbiaujant su Šiaulių universitetu, čia įsikūrusios komiksų kūrimo dirbtuvės, rengiamas leidinys, skirtas Saulės mūšio 780-osioms metinėms paminėti.  Komiksų kūrimo procese pagal projektą „Saulės mūšis: istorija ir istorijos“ darbuojasi Šiaulių universiteto darbuotojos doc. dr. R. Trimonienė ir dr. E. Gerulaitienė, bibliotekos darbuotojas Tomas Januškevičius bei talentinga komiksų kūrėja Miglė Anušauskaitė.

Kuriamas pasakojimas apie Saulės mūšį ir jo dalyvius. Komiksas žada netikėtų posūkių ir akibrokštų. Vienas pagrindinių veikėjų Barzdelis dabar jau senelis, bet dar savo jaunystėje turėjo „laimingą progą" sudalyvauti Saulės mūšyje. Tad laukia įdomus ir nuotykių pilnas pasakojimas. Visus leidinio kūrimo ir rengimo darbus planuojama atlikti iki rugsėjo 1 d.