Mįslių diena „Aido“ filiale

2016 07 21

Vasara barsto ir dalina savo šilumą, žiedus ir kvapus. Vasaros atostogos taip greitai bėga. Labai smagu, kad, nepaisant visų vasaros teikiamų malonumų, atostogų metu vaikai nepamiršta knygų ir noriai lankosi bibliotekoje. Saulėtą ir gražią liepos 20 d. „Aido“ filiale rinkosi mažieji skaitytojai. Bibliotekoje vyko smagi mįslių minimo popietė „Mįslių šalis“, skirta akcijai „Vasara su knyga“.

Mįslės – lietuvių tautos išminties lobynas, kurio dėka turtinamas vaikų žodynas, skatinama logiškai mąstyti. Mįslių pagalba vaikai mokosi ir skaityti. Mįsles minti reikia labai susikaupus, gerokai pasukant galvelę ir pasitelkiant vaizduotę. Vaikai mėgsta minti ir spėlioti mįsles.

Norėdamos patikrinti vaikų žinias ir išmintį, darbuotojos pririnko įdomių ir negirdėtų bei eiliuotų mįslių. Vieniems jas minti sekėsi sunkiau, kitiems lengviau. Buvo visiems linksma. Pusvalandis su mįsle pralėkė greitai. Smagiai praleidę laiką ir už teisingus atsakymus prisirinkę prizų, vaikai skirstėsi su šypsena veiduose.

Maloniai kviečiame atostogaujančius vaikus likusią vasaros dalį lankytis bibliotekoje.

Vasarasuknyga spalvotas