Vasaros skaitymai iš Vytauto V.Landsbergio kūrybos „Aido“ filiale

2016 07 15

Oi, ta vasara, vasarėlė... Džiugina linksmai klegiančiais balsais, ryškių spalvų mirgesiu, nepakartojamais gamtos vaizdais. Įsibėgėjo ir vaikų vasaros atostogos. Liepos 14 d. „Aido“ biblioteka (Aido g. 27) pakvietė atostogaujančius vaikus į vasaros skaitymus, skirtus akcijai „Vasara su knyga“. Susirinkusiems vaikams buvo pristatyta Vytauto V. Landsbergio kūrybą.

Tai šiuolaikinės lietuvių literatūros atstovas. Jo knygeles mielai skaito ne tik vaikai, bet ir tėveliai. Tai vaikų rašytojas, kurio knygos 3 kartus tapo Metų knygomis.

Kokia vaikystė be pasakos. Buvo skaitoma ištraukos iš rašytojo pasakų knygos „Tinginių pasakos“. Ištraukas skaitė bibliotekininkės ir skaitytojos Viktorija bei Miglė. Ši knyga 2006 m. buvo nominuota Metų knygos vaikams rinkimuose. Tinginystė pateikiama žaismingai, su išmone.

Skaitymais siekiama sužadinti vaikų domėjimąsi šiuolaikine lietuvių literatūra, skatinti skaitomumą, ugdyti vaikų širdyse meilę lietuviškai knygai.