Vasaros knygų herojai apsigyveno „Aido“ filiale

2016 07 14

Vasarai greit įsibėgėjant atkeliavo liepa. Tai pats kvapmiausias vasaros atostogų laikas, o atostogos su puikia knyga yra tikra palaima.Biblioteka pakvietė vaikus įprasminti atostogas ir pasidalinti skaitymo patirtimi. Visą vasarą bibliotekoje vyksta piešimo popietės „Mano mėgstamiausias knygos herojus”, skirtos akcijai „Vasara su knyga”. Tai kūrybos, skaitymo ir atostogų džiaugsmas.

Užsiėmimų metu vaikai pasakoja apie perskaitytas knygas, mėgstamiausias ir įsimintiniausias. Savo nuomonę apie labiausiai patikusias knygeles ir jų herojus išreiškia piešiniuose.

Pamėgti knygų herojai apsigyveno bibliotekoje. Tai – Pepė Ilgakojinė, Smurfai, Vilkolakiukas, Coliukė, Undinėlė, Žaibas Makvynas, Ragana Lilė ir kt. Piešiniai spalvingi ir žaismingi. Kviesdami vaikus piešti knygų herojus, siekiame juos sudominti knygomis, pasakomis, skatinti jų saviraišką ir kūrybiškumą. Valandos, praleistos tarp knygų, suteikia atėjusiems puikių emocijų, kurios paskatins ir ateityje nepamiršti knygų bei skaitymo džiaugsmo.

Vasarasuknyga spalvotas