Vasaros skaitymai su Vytauto V. Landsbergio dainomis

2016 07 07

Vėsų vidurvasario rytą Lieporių biblioteka (Tilžės g. 36) surengė šiltą vaikų pasisėdėjimą su Vytauto V. Landsbergio knygomis. Mažieji lieporiečiai galėjo susipažinti su autoriaus kūriniais ir pavartyti tokias knygutes kaip „Obuolių pasakos ir kriaušės“, „Dominykas dvasių karalystėje“, paklausyti dainų.

O štai paskaityti vaikai pasirinko mėgstamiausią Vytauto V. Landsbergio vaikišką knygelę – Vytės Nemunėlio „Meškiukas Rudnosiukas“. Arnas, Aleksas, Adrian ir Rocio noriai demonstravo savo skaitymo įgūdžius, draugiškai padėjo būsimam pirmokui Bogdanui. Pertraukėlių metu jaukiai skambėjo Vytauto V. Landsbergio sukurtos dainos „O žvaigždė puodynėj“, „Sėdžiu ant kranto“.

Smagaus susitikimo pabaigoje vaikams iškilo tik vienas klausimas: „O kada galėsime paskaityti vėl?“.

Taip pat kartu pasidžiaugta, kad įvykdyta „Vasara su knyga“ vasaros skaitymo iššūkio užduotis: skaityta knyga mėlynu viršeliu (V. Nemunėlis „Meškiukas Rudnosiukas“).

Informaciją paruošė vyresn. bibliotekininkė Ilona Mockienė