Lobio paieška ir saldi popietė „Spindulio“ filiale

2016 07 04

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filiale rinkosi jaunieji skaitytojai, 3-7 klasių mokiniai, kur jų laukė neįprasta „misija“ – surasti knygų lobį.

Pasidalinę į dvi komandas, vaikai pradėjo lobio paieškas. Norėdami surasti paslėptą lobį, dalyviai turėjo sekti nuorodas ir atlikti įvairias užduotis: sudėlioti knygą-dėlionę, pripūsti balionus, išspręsti kryžiažodį, surasti konkrečias knygas ir kt.

Tarp komandų užvirė įnirtinga kova – kiekviena komanda stengėsi kuo greičiau įveikti duotą užduotį ir pirma priartėti prie ieškomo lobio. Įveikus visas užuominas, apieškojus visus bibliotekos kampelius lobis pagaliau buvo surastas – laimėtojų komanda labai apsidžiaugė radusi saldų lobį ir juo draugiškai pasidalino su pralaimėjusiųjų komanda.

Po energingos, įnirtingos lobio paieškos, bibliotekininkės su savanoriu ispanu Ivan pakvietė dalyvius sudalyvauti saldžioje popietėje. Visi kartu draugiškai maišė tešlą, kepė blynus ir vaflius – buvo labai skani, smagi ir neįprasta veikla bibliotekoje. Vaikai tikino šauniai praleidę aktyvią, saldžią popietę bibliotekoje ir užsiminė, jog tokių popiečių galėtų būti dar dažniau.

Vasarasuknyga spalvotas