Viešnagė ,,Kalvyje” ir ,,Plamegoje”

2016 06 27

Ar žinote, kad vasaros pabaigoje bus išleista knyga apie Šiaulių televizorių gamyklą ,,Tauras”? Belaukdami knygos sutiktuvių bibliotekininkai su būriu skaitytojų sumanė aplankyti buvusią įmonę ir pamatyti, kaip gyvuoja dabartiniai jos šeimininkai UAB ,,Kalvis” ir ,,Plamega”. Ekskursiją suorganizavo buvęs taurietis Stanislovas Ulčinas.

Apie sėkmingą šiuolaikiškų įmonių veiklą, naujas technologijas papasakojo UAB ,,Kalvis” generalinio direktoriaus pavaduotojas Jonas Vaičys ir UAB ,,Plamega” generalinis direktorius Antanas Danilavičius. Ekskursiją nuotaikingai fotografavo ir filmavo žinomas fotografas Algirdas Musneckis.

Biblioteka dėkoja svetingiems šeimininkams už netikėtus atradimus mūsų gimtajame mieste.

Lieporių bibliotekos informacija