„Spindulio“ bibliotekoje vyko garsiniai skaitymai, skirti akcijai „Vasara su knyga“

2016 06 27

Birželio 27 dieną į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialą rinkosi Šiaulių l/d „Coliukė“ ugdytiniai. Renginys buvo skirtas gražiausiam metų laikui – vasarai, paminint vykstančią akciją „Vasara su knyga“.

Vaikai klausėsi eilėraštukų apie vasarą, dėliojo su šiuo metų laiku susijusius žodžius, „rinkosi“ reikalingus daiktus, kurie praverstų vykstant prie jūros. Tačiau ir vasarą iškyla bėdų – taip nutiko ir knygos veikėjai meškutei, kuriai bandymas kopinėti medų baigėsi nesėkmingai. Mažieji svečiai įdėmiai, su smalsumu klausėsi skaitomos naujos knygelės „Kas išgelbės meškutę“ (autorė – Rasa Dmuchovskienė), apžiūrinėjo spalvingas iliustracijas ir slapta spėliojo, kas išties pagalbos ranką meškutei.

Dar labiau vaikus nudžiugino Česlovo Navakausko eilėraštis „Šoka gatvėj burbulai“, kuris mažuosius pakvietė į kiemą, į linksmą vasaros veiklą – burbulų pūtimą. Darželinukus sudomino ne tik smagus užsiėmimas, bet ir tai, kad muilo burbulus pūtė neįprastai – su namų gamybos šiaudeliais ir burbulų skysčiu.

Šis linksmas vasariškas susitikimas vaikams labai patiko, nors saulutė ir nelepino, vaikai teigė puikiai praleidę laiką.

Vasarasuknyga spalvotas