Smagi ir kūrybiška viešnagė „Šaltinėlio“ filiale

2016 06 23

Saulėtą ir šiltą trečiadienio popietę į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filialą susirinko vaikai iš Všį „Motinos Teresės šeimų namų“ dienos centro, lydimi auklėtojų. Renginio tikslas – pažintis su biblioteka ir kūrybinis mandalų užsiėmimas.

Pirmiausia bibliotekos filialo vedėja Rita Božienė supažindino svečius su bibliotekos veiklomis, papasakojo apie komiksų erdvę, joje vykdomas veiklas. Taip pat pakvietė smagiai leisti vasaros dienas su draugais žaidimų kambaryje. Vėlau aprodė „Šaltinėlio“ patalpas, pakvietė tapti bibliotekos skaitytojais. Vaikus ypač sudomino ant bibliotekos stogo prie įėjimo gyvenantis Karlsonas ir jo atsiradimo istorija.

Po smagios pažinties prasidėjo kūrybinės dirbtuvės. Visi greitai įsitraukė į darbą. Jungė medinius iešmelius ir pynė mandals iš spalvingų siūlų. Po poros valandų jaunuoliai jau turėjo bent po vieną mandalą. O pasibaigus užsiėmimui žadėjo grįžti dar kartą.

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka kviečia vaikus ir suaugusiuosius smagiai leisti vasarą bibliotekoje!

Parengė savanorė Agnė Jusiūtė