Rėkyvos bibliotekoje tęsiasi užsiėmimai „Sveika mityba – sveikas kūnas“

2016 06 20

Vykdant Lietuvos bibliotekininkų draugijos Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skyriaus projektą „Judėkime, pažinkime, bendraukime“, birželio 17-ąją Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale (Energetikų g. 7) tęsiasi kūrybinių užsiėmimų ciklas vaikams „Sveika mityba – sveikas kūnas“. Šiuos užsiėmimus organizuoja pagal Erasmus+ programos projektą „Volunteering for a new competences and learning experience“ bibliotekoje savanoriškai dirbanti italė Ester Ceriani (Italijoje studijuojanti sveikatos mokslus).

Šio užsiėmimo tema – kodėl reikia valgyti sveiką maistą? Ester labai išsamiai ir vaizdžiai papasakojo apie vandens svarbą, vitaminų ir mineralų naudą organizmui. Su mergaitėmis grupavo įvairius maisto produktus, kurie turi daugiau angliavandenių, baltymų, riebalų. Šio susitikimo metu ne tik buvo išgirsta naudingų žinių, bet ir sužinota daug naujų anglų kalbos žodžių.

Projekto rėmėjas Šiaulių miesto savivaldybė.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo informacija.

iqqr5b16