Edukacinė piešimo popietė „Aido“ filiale

2016 06 08

Vasara pražydo visu grožiu. Prasidėjo ilgai lauktos atostogos. Daug laisvo laiko, jokių pamokų. Juk per atostogas galima nuveikti daug smagių dalykų – tai žaidimai lauke, maudynės, dviračiai, riedučiai, kelionės, knygų skaitymas. „Aido“ filialas prisijungė prie akcijos „Vasara su knyga“. Visą vasarą biblioteka kviečia vaikus dalyvauti organizuojamuose renginiuose. Vasaros atostogas leiskime su knyga.

Birželio 8 d. į pirmąjį bibliotekos renginį rinkosi vaikų darželio „Gintarėlis“ vaikučiai, lydimi auklėtojos Reginos Kavaliauskienės. Bibliotekoje vyko piešimo popietė „Mano mėgstamiausias knygos herojus“. Vaikučiai susipažino su biblioteka, kalbėtasi apie perskaitytas pasakas, kokius pasakų herojus žino. Užsiėmimą vedė Šiaulių moksleivių namų Dailiųjų amatų būrelio mokytoja Akvilė Čėsnienė. Ji vaikus supažindino su spalvų palete, kokios yra šiltos ir šaltos spalvos, kaip derinti šiltas spalvas su šaltomis, kokios pagrindinės ir kontrastinės spalvos yra, kaip spalvas maišyti, mokėsi daryti spalvų pagalba antspaudus. Vaikai sukūrė smagias ir žaismingas spalvų terliones. Vėliau bandėme piešti savo mėgstamą pasakų herojų. Pagelbėjo mokytoja. Piešimas – labai smagus užsiėmimas.

Renginio pabaigoje vaikučiai vartė knygeles, pažadėjo lankytis bibliotekoje, draugauti su knygelėmis.

Vasarasuknyga spalvotas