Kūrybinių užsiėmimų ciklas su savanore Ester Ceriani

2016 06 03

Vykdant Lietuvos bibliotekininkų draugijos Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skyriaus projektą „Judėkime, pažinkime, bendraukime“, birželio 3-ąją Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale (Energetikų g. 7) prasidėjo kūrybinių užsiėmimų ciklas vaikams „Sveika mityba – sveikas kūnas“. Šiuos užsiėmimus organizuoja pagal Erasmus+ programos projektą „Volunteering for a new competences and learning experience“ bibliotekoje savanoriškai dirbanti italė Ester Ceriani (Italijoje studijuojanti sveikatos mokslus). Pirmojo užsiėmimo tema – vaisiai ir daržovės.

Vaikai anglų kalba įvardino paveikslėliuose pavaizduotus vaisius, mokėsi teisingai gramatiškai užrašyti pavadinimus, sprendė kryžiažodį, ant asfalto piešė tai, ką labiausiai mėgsta valgyti. Mergaitės noriai domėjosi vaisių pavadinimais italų kalba. Smagūs ir įdomūs susitikimai laukia kiekvieną penktadienį Rėkyvos bibliotekoje.

Projekto rėmėjas Šiaulių miesto savivaldybė.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo informacija

iqqr5b16