Vaikų literatūros skyriuje popietė „Ką skaityti šią vasarą?“

2016 05 31

Prasidedant moksleivių atostogoms, vaikai džiaugiasi, kad nebereikia eiti į mokyklą. Tačiau laiko leidimas prie televizoriaus ar kompiuterio tikrai nėra pats geriausias pasirinkimas, todėl norint sužadinti vaikučiams norą skaityti, artėjant vasaros atostogoms, į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių buvo pakviesti Gegužių progimnazijos būsimi antrokai. Juk vasara su gera knyga – linksmesnė!

Kadangi knygų yra daug ir tampa sunku atrasti pačias geriausias – pamokančias, formuojančias vaikų pasaulėžiūrą, skatinančias mąstymą ir lavinančias vaizduotę, todėl mokinukams buvo paruošta skaitomiausių ir naujausių knygelių parodėlė. Didelis dėmesys buvo skirtas enciklopedinėms, gamtos pažinimo knygelėms. Bibliotekos darbuotojos susirinkusius vaikus pamokė kaip gražiai elgtis bibliotekoje, kaip savarankiškai rinktis knygutes, jas pasiimti ir grąžinti.

Vasaros metu vaikučiams linkime skaityti daug knygučių ir jose atrasti kitus, stebuklų ir nuotykių kupinus, pasaulius.