Akcija „Iš šeimos į šeimą“ Rėkyvos bibliotekoje

2016 05 26

Rėkyvos seniūnijos bendruomenė „Rėkyjava“, bendradarbiaujant su biblioteka, gegužės 25 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale (Energetikų g. 7) pristatė projektą „Šeimadieniai Rėkyvoje 2016“ ir surengė labdaros akciją „Iš šeimos į šeimą“. Šios akcijos metu skatinama puoselėti senasias kojinių mezgimo tradicijas, žinių perdavimą naujajai kartai.

Susirinkusieji mokėsi megzti, dalinosi patarimais. Šiaulių Rėkyvos progimnazijos moksleivės skaitė balsu įvairias pasakas, taip sukuriant ypatingai gerą atmosferą, kai galima nusiraminti, pamiršti kasdienius rūpesčius ir atsipalaiduoti. Juk ne kasdien galima pasimėgauti gražia literatūrine kalba, sklandžiu pasakojimu.

Visos numegztos kojinės bus parduotos, o surinktos lėšos skiriamos sunkiai besiverčiantiems seniūnijos gyventojams.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo informacija.

nuo 12:53 min.