Pasakų diena „Aido“ filiale

2016 05 23

Šilta gegužės 20 d. saulutė palydėjo „Varliukų“ grupės vaikučius iš lopšelio-darželio „Žiogelis“ į Šiaulių miesto savivaldybės „Aido“ filialą. Mažiesiems lankytojams labai rūpėjo sužinoti, kur gyvena pasakų knygelės. Todėl auklėtojos I. Jočienė ir K. Grušauskienė nusprendė vaikučius atvesti į bibliotekos renginį „Mažais žingsneliais į pasakų šalį“.

Darbuotojos aprodė mažiesiems lankytojams vaikų abonementą, skaityklą bei interneto skaityklą. Tačiau labiausiai vaikus domino pasakų knygelės. Jie su džiaugsmu klausėsi L. Švirikienės skaitomos brolių Grimų pasakos „Dvylika medžiotojų“. Po to buvo klausomasi garsinės knygelės „Dangus griūva“. Kiekvienas čia atėjęs galėjo pavartyti skaitykloje turimas gražiausias pasakų knygeles. Vaikams bibliotekoje labai patiko, jie žadėjo su tėveliais ar seneliais lankytis čia ir vasarą.