Mažasis poezijos pavasarėlis „Šaltinėlio“ filiale

2016 05 18

Jau aštuonioliktą kartą, gegužės 18 d. „Šaltinėlio“ filiale, poezijos pavasarėlis subūrė kuriančius mažuosius šiauliečius. Ta proga bibliotekoje paruošta rašytojų, rašančių poeziją vaikams, knygelių paroda, aptarta eilėraščių temų įvairovė: gamta, spalvos, jausmai, svajonės, gyvūnai. Bibliotekoje pristatyti eilėraščiai apie knygas ir apie patį eilėraštį bei patikrintos renginio dalyvių literatūrinės žinios.

Popietėje dalyvavę Šiaulių „Juventos“ progimnazijos pradinukai bibliotekoje pristatė savo kūrybą. 2d klasės mokiniai (mokytoja Salomėja Petrėtienė) deklamavo sukurtus ketureilius apie mamą. 3c klasės atstovai (mokytoja Audronė Ščiukienė) skaitė pirmuosius prozos kūrinėlius: „Kodėl žuvys negali vaikščioti“ (aut. Luknė Lianzbergaitė), „Baltasis katinas“ (aut. Andrėja Čokovaitė), „Kodėl gandro snapas ilgas“ (aut. Lukas Šalkauskis), „Paslaptingas vaivorykštės tiltas“ (aut. Urtė Danielaitytė).