Vaikų literatūros skyriuje renginys patiems mažiausiems

2016 05 17

Gegužės 17 d. rytmetį į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių susirinko lopšelio-darželio „Gintarėlis“ „Kodėlčiukai“ grupės mažieji ugdytiniai, kuriuos, skambant linksmoms dainelėms, pasitiko boružėlė Taškė. Susitikimo tikslas – netradiciniu būdu atsisveikinti su čiulptuku.

Kadangi bibliotekoje yra paskelbta nesibaigianti akcija „Sudie čiulptukui“, vaikučiai ant bibliotekoje „išaugusio“ medelio šakų galėjo užkabinti savo čiulptuką, atsisveikinti su juo, mainais gauti knygelę, kaip startą į draugystės, pažinimo ir skaitymo džiaugsmą.

Boružėlė Taškė pakvietė vaikučius pažaisti su žaisliukais ir pavartyti gražiausias bibliotekoje esančias knygeles: galėjo išbandyti garsines, figūrines, žaislines, muzikines knygas, knygas su staigmenomis: atveriamais langeliais, lipdukais. Prisižaidę, pasklaidę knygutes mažieji linksmai šoko ir dainavo.

Atsisveikinimas su čiulptukais buvo visai neliūdnas. Kai kurie čia žadėjo sugrįžti su tėveliais.