Smagiausias darželinukų užsiėmimas bibliotekoje - komiksų piešimas

2016 05 05

Gegužės 4 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale įsikūrusiame Komiksų centre (K. Korsako g. 10) lankėsi lopšelio-darželio „Eglutė“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Kleviukai" ugdytiniai. Bibliotekos darbuotojas Tomas vaikams papasakojo, kad pasakas galima ne tik skaityti, bet ir piešti. Tai reiškia, jog pasakos buvo ne tik rašomos, bet ir piešiamos.

Užsiėmimo metu vaikai piešė savo įsivaizduojamas pasakas ir tapo jų super herojais. Užsiėmimas vaikams labai patiko, jie ne tik galėjo prisiminti mėgstamiausias pasakėles, bet ir užsiimti pačiu linksmiausiu dienos užsiėmimu – piešimu.

Užsiėmimai Komiksų centre ugdo vaikų meninius gebėjimus, asmenines savybes bei skatina kūrybiškumą, bendradarbiavimą. Veiklų metu aptariamos žinios apie pasakas, komiksų žanrą, ugdo ir literatūrinius vaikų sugebėjimus.

Biblioteka ir toliau tikisi aktyviai bendradarbiauti su šia ugdymo įstaiga.

komiksams