„Saulės“ filiale pristatyta bibliotekos globėjo A. Nausėdos dovanotų knygų lentynėlė

2016 05 05

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ (K. Korsako g. 10) filialas prisijungė prie Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos inicijuojamo projekto „Bibliotekos pažangai 2“ iniciatyvos „Atrask vaikystės biblioteką“. Filiale pristatyta bibliotekos globėjo Aurimo Nausėdos dovanotų knygų lentynėlė.

A. Nausėda yra aktyvus visuomenės ir politikos veikėjas, fotografijos mėgėjas, kultūros puoselėtojas, tinklaraštininkas. Jis yra įgijęs humanitarinių mokslų (filologijos) ir vadybos magistrų laipsnius. 2006 metais stažavosi Nebraskos universitete. Nausėda yra parašęs įvairių tekstų anglų kalbos, anglų literatūros, amerikiečių literatūros, vertimo, vadybos temomis.

Džiugu, jog šis aktyvus visuomenės narys yra ir geras bibliotekos bičiulis, kuris aktyviai dalyvauja bibliotekos renginiuose, čia pristato savo fotografijų parodas, dovanoja knygas. Pats Aurimas Nausėda apie knygų dovanojimo bibliotekoms svarbą kalba: „lentynoje esančias knygas dovanoju siekdamas, kad bibliotekos skaitytojas galėtų susipažinti su istorija, užsienio kalbomis, įdomesniais prozos kūriniais tiek lietuvių, tiek užsienio kalbomis. Tikiu, kad perskaitęs šias knygas, skaitytojas galės pasakyti, kad atsidūrė patirties kelyje, kur susitiko su naujomis nuorodomis saviugdai, kalbos mokymuisi bei malonia akimirka skaitant knygą".

Bibliotekos globėjas yra geras patarėjas bibliotekos darbe. Visada prisideda ruošiant filialo darbo planus, siūlo idėjas juos įgyvendinant, taip pat tarpininkauja ieškant kokios nors organizuojamos meninės parodos.

„Saulės“ filialas maloniai kviečia pasinaudoti bibliotekos globėjo dovanotų knygų lentynėle.

4eab8213744a1ac27902991f3fc5c0cf