Juliaus Dambrausko parodos „Juodas baltas pasaulis“ pristatymas „Šaltinėlio“ bibliotekoje

2016 05 04

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale vyko „Juventos“ progimnazijos 2B klasės mokinio Juliaus Dambrausko piešinių parodos pristatymas.

Julius, augantis menininkų šeimoje, piešti pradėjo ketverių. Kaip pasakoja mama, grafikė Vaida Dambrauskienė, Julių nuo mažumės supo meninė aplinka. Todėl neatsitiktinai pačią pirmąją savo parodą Julius savarankiškai „išeksponavo“ namuose, piešinius priklijuodamas ant tapetų.

„Julius yra tikras informacinių technologijų ekspertas ir Google Maps svetainės gerbėjas“,- pristatydamas sūnaus piešinius kalbėjo dailininkas, dizaineris, fotografas Vilmantas Dambrauskas. Juliaus piešiniai – tai virtualiai aplankytų šalių įspūdžiai. Parodoje „Juodas baltas pasaulis“ eksponuojami piešiniai primena grafikos darbus.

Parodos pristatymo metu į biblioteką susirinkę Juliaus artimieji, klasės draugai su mokytoja Kristina Kairiene, bibliotekos darbuotojai vaikinui linkėjo puoselėti ir tobulinti savo talentą.