Pasaka „Bitė Maja“ atgijo komiksuose

2016 05 03

Balandžio 27 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filialo Komiksų centre lankėsi Šiaulių Gytarių progimnazijos 4a klasės moksleiviai. Jie skaitė pasaką „Bitė Maja“. Pasaka buvo skaitoma kitaip, ją iškart interpretuojant ir perkeliant į piešinį – komiksą.

Vaikai piešė jiems labiausiai patikusius epizodus, scenas. Taip buvo nupiešta viskas, kas jiems atrodė įdomu. Tokiu būdu gauti gražūs komiksai, kurie ilgam įsikurs vaikų mintyse. Mažieji bibliotekos bičiuliai suprato, kad pasaką galima ne tik skaityti, bet galima piešti, pritaikant savo žodžius ir mintis.

Užsiėmimo metu buvo ugdoma vaikų atmintis, kūrybiškumas bei kruopštumas. Komiksų centro veiklos prisideda prie aktyvaus skaitymo skatinimo, meninių savybių ugdymo ir prasmingo laisvalaikio užimtumo.

komiksams