Mamyčių šventė „Saulės“ bibliotekoje

2016 05 02

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale 2016 m. balandžio 29 d. vyko mamytėms skirta šventė „Mamytė - mano darbštuolytė", kurią organizavo Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ „Ąžuoliukų“ grupės auklėtojos Gintarė Vitkuvienė ir Danutė Diliautaitė.

Šventės metu apsilankiusi vaikams gerai pažįstama Kakė Makė (auklėtoja Gintarė Vitkuvienė) kvietė vaikus skaityti knygeles, būti tvarkingiems, mylėti savo mamytes. Renginio intarpuose darželinukai dainavo, deklamavo eilėraštukus. Siekiant glaudaus bendradarbiavimo, sužadinant vaikų, tėvelių kūrybiškumą, vaizduotę, šventės dalyviai buvo kviečiami atlikti kūrybines užduotėles. Renginio pabaigoje mažieji šventės dalyviai pasveikino savo mamytes.

Ši šventė buvo organizuojama siekiant ugdyti draugiškumą, nuoširdumą, bendravimo kultūrą, patikrinti ugdytinių ir jų tėvelių žinias, pademonstruoti jų kūrybines galias, vaizduotę, suteikti galimybę išreikšti save bei puikiai praleisti laiką su savo mamyte. Taip pat skatinti ugdytinių tėvelius kuo daugiau bendrauti su savo vaikais bei naudingai leisti laisvalaikį.