„Varsos“ filiale pristatyta knyga ,,Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos istorija“

2016 04 29

,,Aš esu biblioteka... Aš esu atviros durys. Įženki!“ – užrašu kaip ant senovės bibliotekos durų pradėtas renginys Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos ,,Varsos“ filiale, skirtas Nacionalinei bibliotekų savaitei. Bendruomenei bei artimiausiems bibliotekos bendradarbiavimo partneriams pristatyta neseniai išleista ,,Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos istorija“.

Renginio metu supažindinta su filialo veikla, pateikiama minėtame leidinyje. Prisiminta ir padėkota bibliotekos direktorei I. Žilinskienei už šio projektinio darbo organizavimą. Knygos sudarytoja B. Padvarietienė už pirminę leidinio vizualizaciją dėkojo ir kolegėms R. Giržadienei bei G. Matusevičienei.

Susitikime dalyvavo bendruomenės atstovai iš greta esančio Profesinio rengimo centro, Sanatorinės mokyklos, Zoknių progimnazijos, ,,Salduvės“ darželio bei aktyviausi filialo skaitytojai.
Renginį paįvairino S. Sondeckio menų mokyklos kanklininkės A. Gegeckaitės bei skaitovo A. Ozolo (II vietos laimėtojo mieste) pasirodymas. Bibliotekoje eksponuota lino raižinių paroda istorine Salduvės tematika. Be to, šalia bibliotekos pasodintas simbolinis Bendruomenės Medis.

Ne tik 2016-aisiais BIBLIOTEKOS tebūnie tikrieji dvasiniai tiltai, jungiantys visus, siekiančius šviesos ir gerbiančius knygą.

Informaciją parengė Birutė Padvarietienė

BIBLIOTEKU METAI LOGO SPALVOTAS