Vaikų literatūros skyriuje - „Draugų šventė“

2016 04 28

Tikri, geri draugai ir draugystė visada vertinami, daug dainų sukurta apie draugystę ir daug knygų apie tai parašyta. Džiaugiamės, kad Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje „Draugų šventė“ tapo tradicine Nacionalinės Lietuvos bibliotekos savaitės švente.

Gražų balandžio 27 d. rytmetį į biblioteką susirinko mažieji bičiuliai iš aplinkinių lopšelių-darželių. Susirinkusiesiems gražų padėkos žodį tarė skyriaus vedėja R. Matulevičiūtė, kuri pasidžiaugė didžiuliu būriu bičiulių ir pasveikimo visus su 16-ąja Nacionaline Lietuvos bibliotekų savaite.

Logopedinio lopšelio-darželio auklėtojos M. Jackūnienė ir V. Kankalytė „Draugų šventei“ paruošė vaizdinį pasakojimą apie pradingusius knygelės paveikslėlius. Mažieji kartu su istorijos herojais turėjo įveikti visas užduotėles ir atgal į knygelę sugrąžinti dingusius vabalėlius. Vaikučiai džiugino vieni kitus savo gražiomis ir linksmomis dainelėmis, vaidinimais ir kitais pasirodymais. Visi smagiai ir linksmai praleidę kartu laiką ir įveikė visas užduotis, grąžino į knygelę pradingusius paveikslėlius. Vaikai džiaugėsi, kad galėjo padėti vabaliukams surasti savo knygelės puslapį. Tikimės, kad šauni šventė mažiesiems paliko neišdildomą įspūdį.
Dėkojame visiems kūrybiškiems, smagiems ir išmaniems bibliotekos bičiuliams už nuostabią „Draugų šventę“, tikimės ir toliau taip šauniai bendradarbiauti.