Pirmojo bilieto šventė Lieporių bibliotekoje

2016 04 28

Balandžio 28 dieną į Lieporių biblioteką (Tilžės g. 36) rinkosi „Rasos“ progimnazijos 1A klasės mokiniai su mamytėmis ir mokytoja. Čia vyko  pirmojo bilietėlio šventė. Susitikimo pradžioje visi kartu prisiminė tai, koks buvo knygos kelias – nuo pirmųjų užrašų uolose, medinių lentelių, pergamento, varinių lentelių, bambukinių knygų iki gražios, popierinės ar net elektroninės knygos šiandien.

Renginio metu buvo skaitomi eilėraščiai apie knygeles, minamos mįslės. Buvo prisimintos patarlės ir priežodžiai apie knygą, skaitymą, raides. Susitikimo metu mokiniai pademonstravo ką jie išmoko per metus - vaikai skaitė pasaką, kelis apsakymus. Kad dar labiau pagerintų savo skaitymo įgūdžius, sužinotų daug įdomių istorijų, patirtų nerealių nuotykių, moksleiviai įsigijo skaitytojo bilietą. Beveik visi pirmą kartą pasirašė skaitytojo kortelėje. Renginio pabaigoje mokiniai buvo apdovanoti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovaujamo verslininko Ramūno Karbauskio dovana – G. Adomaitytės knygelėmis „Vėjo miesto pasakos“.

Paruošė Gražina Gontienė

BIBLIOTEKU METAI LOGO SPALVOTAS