Gražus pavasario rytas „Šaltinėlio“ filiale prasidėjo dainomis, skirtomis mamai

2016 04 28

Saulėtas balandžio 27 d. rytas „Šaltinėlio“ filiale prasidėjo rytmečiu – „Tau, mama“. Renginys skirtas ne tik paminėti Mamos dieną, bet ir Nacionalinę bibliotekų savaitę. Renginyje dalyvavo Šiaulių „Juventos“ progimnazijos pradinukai, kurie deklamavo eilėraščius, dainavo daineles skirtas visoms mamytėms. Mokiniai dalinosi mintimis, kaip išradingai ir neįprastai ruošiasi pradžiuginti savo brangiausią žmogų – mamą. Vieni jų dovanos gėles, savo piešinius ar kurtus atvirukus, o kiti žadėjo gaminti pačius gardžiausius pusryčius.

Vaikams buvo pasakojama, kaip Mamos diena buvo švenčiama ankščiau ir kaip dabar. Pradinukai sužinojo, kad įvairiose šalyse ši diena švenčiama ne vienu metu, ir kad kiekvienoje šalyje egzistuoja Motinos dienos sutikimo šventė su savitais šventimo papročiais. Originaliausias ir vaikams daugiausiai juoko sukėlęs Mamos dienos minėjimas pasirodė Serbijoje, kur vaikai anksti ryte suriša miegančios mamos rankas ir kojas. Na, o pabudusi ji turi išsipirkti dovanomis.

Taigi, nepamirškime visi pasveikinti savo mamas, kad jos pasijustų ypatingai mylimos.

Neringa Juozaitytė
Šiaulių valstybinės kolegijos
Organizacijos komunikacijos vadybos III kurso studentė

BIBLIOTEKU METAI LOGO SPALVOTAS