Garsinis skaitymas „Pasakų kraitelė“ „Aido“ filiale

2016 04 27

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filiale (Aido g. 27) populiarūs garsiniai pasakų skaitymai, skirti neįgaliems vaikams. Balandžio 26 d. į biblioteką rinkosi mažieji Specialiojo ugdymo centro ikimokyklinio ugdymo grupių vaikučiai. Tai pirmoji jų išvyka į biblioteką. Čia vyko garsinis pasakų skaitymas „Pasakų kraitelė“. Vaikams, turintiems įvairių raidos sutrikimų, sunku sutelkti dėmesį į skaitomą tekstą. Šie vaikučiai yra tik lavinamieji, todėl skaitymą teko susieti su įgarsintomis pasakų knygelėmis.

Mažiesiems patiko spalvingai iliustruotos knygutės „Raudonkepuraitė“, „Senelės pasaka“, „Dangus griūva“. Verti puslapius, spaudi mygtukus ir klausaisi. Daug džiaugsmo vaikams suteikė dainuojančios knygelės, kuriose mėgstamos dainelės – „Tindi rindi riuška“, „Du gaideliai“, „Virė virė košė“. Kartu klausėmės ir dainavome. Kelis kartus klausėmės žaismingai įgarsinto K. Kubilinsko eilėraščio apie dingusius batukus „Mano batai buvo du“. Susitikimas baigėsi visiems vartant erdvines ir žaislines knygeles. Įsidrąsinę vaikai pažadėjo vėl apsilankyti bibliotekoje.