Sveikatos rytmetis bibliotekoje

2016 04 27

Sveikata – didžiausias žmogaus turtas. Su pagrindinėmis sveikos gyvensenos taisyklėmis, kurias žino kiekvienas suaugęs, būtina supažindinti ir mažuosius šios žemės gyventojus. Tad šį rytą, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale (Energetikų g. 7) svečiavosi l/d „Bangelė“ „Boružėlių“ grupės vaikai su logopede Laima Volbikiene. Vaikai smalsiai vartė knygas, apie sveikatą, įdėmiai žiūrėjo video reportažą, kuriame vaikai dalinosi savo žiniomis, ką sveika valgyti ir ką ne, klausėsi „Meškučio ledučio pasakos apie sveiką mitybą“ ir sužinojo apie vandens svarbą organizmui.

Jog išgirstos žinios būtų užtvirtintos, vaikų laukė įdomios užduotys. Viena jų, suklijuoti maisto produktus, kuriuos sveika valgyti, bei kuriuos reikėtų skanauti rečiau. O kur dar mįslių žaidimas apie skaniausias daržoves ir vaisius, smagi mankšta su nuotaikinga dainele. Ir, žinoma, vandens stiklinė kiekvienam, kad visi būtų sveiki ir energingi kiekvieną dieną.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo informacija