„Aido“ filiale kūrybinės dirbtuvės „Tulpė mamai“

2016 04 27

Minint Nacionalinę bibliotekų savaitę, kurios šūkis yra „Stiprios bibliotekos – stipri visuomenė“, svarbu atkreipti dėmesį į visuomenės pagrindinį elementą – šeimą. Tad artinantis vienai gražiausių pavasario švenčių – Motinos dienai, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filialo darbuotojos pasirūpino, kad ši diena nebūtų pamiršta mūsų pačių aktyviausių skaitytojų. Ta proga bibliotekoje buvo įsikūrusios mažos kūrybinės origami dirbtuvės. Susirinkusias mergaites su šiuo lankstymo iš popieriaus menu supažindino Agnė Kemzūraitė – bibliotekos specialistė kultūrinei-edukacinei veiklai.

Užsiėmimo metu prie puodelio kvapnios arbatos buvo supažindinta su pagrindiniais popieriaus lankstymo elementais ir rūšimis. Aptartos japoniško paprastojo origami ir kiniško modulinio origami technikos, skirtumai bei ypatybės. Susirinkusios mergaitės mokėsi lankstyti paprastojo origami ir gamino įvairiaspalvias pavasarines tulpes, kurios bus skirtos jų mamytėms ir močiutėms.

Tikimasi, jog šie užsiėmimai ne tik ugdo vaikų kūrybiškumą, meninius gebėjimus, bet prisidės ir prie šeimos vertybių stiprinimo. Juk šeima – stiprios visuomenės ir stiprios bibliotekos pagrindas.

BIBLIOTEKU METAI LOGO SPALVOTAS

GALERIJA