„Spindulio“ filiale vyko garsiniai skaitymai vaikams

2016 04 26

Minint Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filiale balandžio 26 dieną vyko garsiniai skaitymai ikimokyklinio amžiaus vaikams. Bibliotekoje viešėjo Šiaulių l/d „Coliukė“ ugdytiniai „Svajokliai“ su auklėtoja Gitana Patkauskiene, kuriems buvo skaitoma pasaka „Vilkas ir septyni ožiukai“. Vaikai įdėmiai klausėsi pasakojimo apie linksmuosius ožiukus ir piktąjį vilką, dalinosi savo įspūdžiais. Po skaitymo pažiūrėję animacinį filmuką, mažieji galėjo palyginti knygos ir filmuko skirtumus, panašumus.

Susitikimo metu buvo prisimintos ir kitos pasakos. Darželinukai sudalyvavo viktorinoje ir bandė įminti klausimus apie įvairių pasakų personažus. Vaikai labai aktyviai dalyvavo viktorinoje, kiekvienas stengėsi atsakyti į kuo daugiau klausimų. Ypač puikiai sekėsi mažajam Adomui – jis įminė daugiausiai klausimų ir pasirodė esantis tikras pasakų žinovas.

Darželinukai tikino, kad labai mėgsta klausytis pasakų. Todėl reikia nepamiršti skaityti vaikams, juk neveltui yra sakoma, kad „skaitymas balsu vaikams yra kaip vitaminas, kaip vakcina nuo šiuolaikinio pasaulio grėsmių, blogų įpročių ir kvailų sprendimų. Tai pigiausias, veiksmingiausias ir seniausias ugdymo būdas!“.

BIBLIOTEKU METAI LOGO SPALVOTAS