Biblioteka pelnė Metų nominaciją!

2016 04 21

Šiaulių miesto savivaldybės viešąją biblioteką pasiekė žinia, kad Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos paskelbtame konkurse Šiaulių miesto savivaldybės viešajai bibliotekai suteikta nominacija „Originaliausių inovacijų biblioteka 2015“ už originalią veiklą panaudojant IT technologijas, diegiant kitas netradicines paslaugas.

2016 m. vasario mėn. Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija skelbė konkursą viešųjų bibliotekų ir jų padalinių (filialų) metų nominacijoms gauti. Šiam konkursui pristatytas Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale įkurtas Komiksų centras kaip originaliausių inovacijų biblioteka: už originalią veiklą panaudojant IT technologijas, diegiant kitas netradicines paslaugas.

Padeka1

2016 m. balandžio 19-20 d. Anykščiuose vyko tarptautiniai teoriniai ir praktiniai mokymai „E-knygų rinka ir bibliotekių partnerystė“. Mokymų tikslas - plėtojant partnerystę bibliotekų sektoriuje, organizuojant kvalifikacines priemones viešųjų bibliotekų vadovams ir darbuotojams, didinti e-paslaugų kokybę ir bibliotekų išteklių prieinamumą visuomenei. Mokymuose dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Irena Žilinskienė. Šių mokymų metu bibliotekos direktorė I. Žilinskienė taip pat buvo pasveikinta Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos prezidentės padėkos raštu už profesionalumą ir aktyvumą kuriant inovatyvias kultūrines erdves Šiaulių mieste.

Padeka222