„Šaltinėlio“ filiale lankėsi vaikų poetė Zita Gaižauskaitė

2016 04 17

Balandžio 15 d. yra minima Pasaulinė kultūros diena.Šia proga Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale vyko susitikimas su poete Zita Gaižauskaite, kurios tekstai vaizdingi ir melodingi, patinka kiekvienam mažajam skaitytojui. Renginyje dalyvavo Šiaulių „Juventos“ progimnazijos pradinukai.

Poetė nustebino vaikus savo originaliu kūrybos pristatymu. Z. Gaižauskaitė persirengusi bobute kartu su vaikais keliavo į stebuklingą poezijos pasaulį. Pradinukai virto poetės eilėraščių personažais – saulute, gandru, varle, briedžiu, vilku, šarka.
Poetė Zita Gaižauskaitė, skatindama vaikus skaityti, pasakojo, kad kiekviena knyga turi sielą, gali šypsotis ir verkti. Bibliotekos viešnia dalinosi prisiminimais apie savo kūrybos pradžią, pirmąsias knygeles ir atsakinėjo į mokyklinukų klausimus.
Pasibaigus susitikimui mažieji pradinukai turėjo galimybę įsigyti knygelių su pačios autorės autografu.
Susitikimas su poete kiekvienam sukėlė šypseną ir širdelėse paliko neišdildomą įspūdį.

Neringa Juozaitytė
Šiaulių valstybinės kolegijos
Organizacijos komunikacijos vadybos III kurso studentė