„Šaltinėlio“ filiale smagus ir šventiškas keramikos dirbinių parodos uždarymas

2016 04 15

Balandžio 14 d. „Šaltinėlio“ bibliotekoje vyko Šiaulių miesto savivaldybės globos namų padalinio dienos užimtumo centro „Goda“ lankytojų keramikos dirbinių parodos šventinis uždarymas. Renginys prasidėjo nuo pakilių dainų, kurias atliko dienos užimtumo centro lankytojai Žydrūnas, Žaneta, Justas. Keramikos studijos vadovė Solveiga Stanevičiūtė dalinosi akimirkomis iš „Godos“ lankytojų kūrybinio gyvenimo, pasakojo kaip yra gaminami dirbinai, kiek kantrybės ir darbštumo prireikia, kad nulipdytų nuostabų ir unikalų meninį kūrinį.

Renginio metu buvo įteiktos padėkos kiekvienam parodos autoriui, taip pat keramikos studijos vadovei Solveigai, muzikos studijos vadovei Natalijai, dailės studijos vadovei Ilonai ir socialinei darbuotojai Vidai, kurios padeda eksperimentuoti, įgyvendinti kūrybines idėjas ir suteikia centro lankytojams pasitikėjimo savimi.
Beveik visą mėnesį veikusi paroda sulaukė išskirtinio bibliotekos lankytojų dėmesio. Vieni kalbėjo, kad keramikos darbai profesionalūs ir netikėjo jų autoryste, tačiau kiti džiaugėsi darbų įvairove ir spalvomis.

Neringa Juozaitytė
Šiaulių valstybinės kolegijos
Organizacijos komunikacijos vadybos III kurso studentė