Žaidybinė šešėlių teatro edukacija „Šaltinėlio“ bibliotekoje

2016 04 14

Balandžio 12 d. Sutrikusios klausos ugdymo centro „Drugelių“ grupės ikimokyklinukai „Šaltinėlio“ bibliotekoje susipažino su šešėlių teatru kaip meno šaka, sužinojo kaip veikia paslaptingas šešėlių teatro mechanizmas, kokią reikšmę turi apšvietimas, dekoracijos. Edukacinio užsiėmimo metu vaikai aktyviai dalyvavo ir kūrybos procese: gamino šešėlines lėles, režisavo , vaidino.

Edukacija buvo paremta Kęstučio Navako ir Marijos Smirnovaitės knygos „Žvėreliai mokosi draugauti“ pasakaite „Mū ir Miau nenori keistis vardais“ bei pasaka „Debesėlis“ iš rinktinės „Stebuklų miško pasakos“.
Šios kūrybinės dirbtuvės ne tik parodė šešėlių teatro galimybes sudominant vaikus skaitymu , bet ir paskatino vaikus skaityti pasakas, praturtino vaikų pažinimą bei padovanojo neišdildomų įspūdžių.