Kviečiame aplankyti kūrybinių darbų parodą „Vėjo šnabždesiai“ Bibliografijos-informacijos skyriuje

2016 04 13

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje Profesinio informavimo taške (Aido g. 27) veikia Kuršėnų politechnikos mokyklos moksleivių bei profesijos mokytojų Vitos Jurgelienės ir Vidos Terminaitės kūrybinių darbų paroda „Vėjo šnabždesiai“.

Eksponuojami darbai sukurti ir pagaminti remiantis „Pastižo dirbiniai“ modulio mokymo programa, skirta kirpėjui. Pastižas – tai įvairiausi plaukų priedai, pagaminti iš natūralaus ir dirbtinio pluošto plaukų. Kiekvienas šukuosenos paveikslas yra unikalus. Tai būsimo kirpėjo kūrybiškumo, kruopštumo, išradingumo atspindys. Originalumu išsiskiria Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti skirtas kūrinys – vėliava iš plaukų.
Kuršėnų politechnikos mokyklos moksleivių darbai bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje Profesinio informavimo taške eksponuojami jau ne pirmą kartą. Tikimės, kad šis draugiškas bendradarbiavimas bus tęsiamas ir toliau, prisidedant prie moksleivių profesinio orientavimo.