Sueiga ,,Po vienu stogu“ Lieporių bibliotekoje

2016 04 10

Psichologų nuomone, žmogus nesijaučia pakankamai laimingas net ir turėdamas gerą darbą, puikią šeimą, turėdamas daug  pinigų. Laimingas būna tik tuomet, kai sugeba išeiti iš savo kiauto ir sugeba bendrauti su kitais. Šį motto Lieporių biblioteka (Tilžės g. 36) pasirinko kviesdama namo Tilžės g. 36 bendruomenę į sueigą ,,Po vienu stogu“. Tai buvo pirmasis bandymas pažinti vieniems kitus iš arčiau ir pristatyti laiko tėkmėje besikeičiančias daugiabučio įstaigas, jo žmones. Supažindinta su namo tradicijomis ir istorija nuo 1972 m.

Susirinko kaimynai  iš dabartinių ir anksčiau buvusių  įstaigų. Jaunieji namo gyventojai  pristatė savo  sukurtus komiksus tema ,,Mano svajonių namas“. Smagu buvo susitikti  su knygyno senbuve Vida Šimkevičiene, salono  ,,Taip lengviau“, parduotuvės  ,,Elektronikos dalys“ vadovais  Rima Juškiene ir Sauliumi Stasiūnu. Išradingai savo įstaigas pristatė ,,Euro vaistinės“  vedėja Vitalija Januškevičienė, žinomas batsiuvys Alvydas Gailius ir  jauniausios namo įstaigos ,,Buitinių paslaugų centras“ vadovas Marius Karaveckas.

Renginyje apie senųjų  Lieporių istorijos vingius susirinkusiems  papasakojo žinomas kraštotyrininkas Vytautas Mažeika, o dabarties darbus pristatė Lieporių bendruomenės centro pirmininkė Elvyra Užkuraitienė. Vyresn. bibliotekininkė  Nijolė Petraitytė pateikė linksmų mįslių iš namo istorijos.

Renginio iniciatorė - Lieporių biblioteka. Susitikimo organizavimui noriai talkino bibliotekos savanoriai Ivan ir Estera. Vakare skambėjo viešnios iš Austrijos, savanoriaujančios Didždvario gimnazijoje, Franci dainos.