Lieporių bibliotekoje lankėsi priešmokyklinukai

2016 04 08

Lieporių biblioteką (Tilžės 36) aplankė priešmokyklinio ugdymo klasė, vadovaujama mokytojos Zinaidos Paulauskienės. Vaikučių tikslas buvo susipažinti su biblioteka, išmokti pasirinkti knygeles, sužinoti pagal kokius kriterijus jų ieškoti lentynose. Būsimieji pirmokai sužinojo, kad bibliotekoje „gyvena“ ne tik knygos – čia rengiami edukaciniai užsiėmimai, rengiamos parodos, pristatomos naujos knygos, vyksta seminarai, ekskursijos.

Vaikai mielai apžiūrėjo šiuo metu veikiančias parodas. Po trumpos ekskursijos, bibliotekos svečiai buvo supažindinti ne tik su naujausiomis knygelėmis, bet ir atliko keletą užduočių. Renginio pabaigoje vaikams buvo išdalintos kortelės su įvairiais paveikslėliais – būsimieji mokinukai, pasitelkdami savo turimą žodyną, žiūrėdami į paveikslėlius, bandė sukurti savo istorijas. Visiems puikiai pavyko, o smagiausia, jog visų laukia dar daug susitikimų...

Paruošė Gražina Gontienė